5. Grand Prix Obornik. Memoriał Tadeusza Ratajczaka
OBORNIKI, 20.06.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-21 18:45:06
0 3605
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

4x400mix 100 100U16 200 300U16 400 600U16 1000U16 1500 Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU18 KulaU16 Oszczep OszczepU18 OszczepU16

100 100U16 200 300U16 400 600U16 800 4x1 Wzwyż W dal Trójskok Kula KulaU18 KulaU16 OszczepU18 OszczepU16

DZIEŃ 1
2024-06-20


17:00  Rzut oszczepem K (600) 
17:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
17:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
17:00  Skok wzwyż K 
17:00  Skok w dal M 
17:00  Skok wzwyż M 
17:15  4x100 metrów M U16  [s]
17:20  100 metrów K  [el]
17:25  100 metrów K U16  [el]
17:40  100 metrów M  [el]
17:50  100 metrów M U16  [el]
18:00  400 metrów K  [s]
18:00  Skok w dal K 
18:05  400 metrów M  [s]
18:10  800 metrów M  [s]
18:20  Rzut oszczepem M U18 (700) 
18:20  Rzut oszczepem M U16 (600) 
18:20  100 metrów K  [F]
18:25  100 metrów K U16  [F]
18:30  100 metrów M  [F]
18:35  100 metrów M U16  [F]
18:40  600 metrów K U16  [s]
18:45  600 metrów M U16  [s]
18:50  1000 metrów K U16  [s]
18:55  200 metrów K  [s]
19:15  200 metrów M  [s]
19:15  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
19:15  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
19:15  Pchnięcie kulą K (4kg) 
19:25  300 metrów K U16  [s]
19:35  300 metrów M U16  [s]
19:35  Trójskok M 
19:35  Trójskok K 
19:50  1500 metrów K  [s]
20:00  4x400 metrów MIX charytatywna  [s]
20:00  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
20:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
20:00  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-21 18:23:31
Skok w dal M Planowany START: 2024-06-20 17:00 ZAKOŃCZENIE: 17:55:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf rank
1 11 947 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x
-0.8
6.13
-0.5
6.33
-1.5
6.10
-1.2
6.17
-0.5
r
-
6.33
-1.5
1
2 9 901 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 5.66
-0.8
5.61
+0.5
6.03
-1.1



6.03
-1.1
PB 2
3 8 508 BRZEZIŃSKI Oliwier 2010-04-30 PLKS Gwda Piła (WP) 5.03
+0.5
5.39
-1.6
5.21
-0.5
4.96
-0.1
5.16
-0.1
5.10
-0.6
5.39
-1.6
3
4 7 141 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań (WP) 4.68
+0.7
4.91
-1.1
5.11
-0.6
4.71
-0.3
x
-1.1
r
-
5.11
-0.6
PB 4
5 2 146 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań (WP) 4.62
-0.7
4.90
-1.1
4.73
-1.0
4.71
-0.9
4.57
-1.7
5.02
+0.2
5.02
+0.2
5
6 6 3055 MAŁECKI Bruno 2010-12-12 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 4.17
+0.1
x
-1.3
4.41
+0.2
x
-1.6
4.31
-0.2
4.10
-0.4
4.41
+0.2
6
7 12 3087 JERZYŃSKI Miłosz 2012-05-29 UKS Sprint Przeźmierowo 4.30
0.0
4.32
+1.2
x
-1.1
4.26
-1.1
3.67
-0.9
x
-0.7
4.32
+1.2
7
8 3 3018 MAJKA Jan 2012-07-24 UKS Sprint Przeźmierowo (WP) 3.90
-0.4
x
-1.2
3.84
-2.0
x
-1.3
x
-0.5
4.09
+0.9
4.09
+0.9
PB 8
9 1 34 FARBISZEWSKI Mieszko 2011-09-22 MKS Baszta Szamotuły (WP) x
0.0
3.63
-0.1
3.73
+0.5



3.73
+0.5
9

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.365644 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3