Halowe Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U16 i Ogólnopolski Halowy Mityng Kwalifikacyjn
SPAŁA, 14.01.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-01-14 22:13:42
0 35rb
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 60U20 60U18 60U16 60U16 60U14 200 300 300U16 400 600 600U16 800 1000 1000U16 2000U16 Wzwyż WzwyżU16 Tyczka TyczkaU16 W dal W dalU16 WieloskokU16 Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU16 KulaU14 60p 60pU20 60pU18 60pU16LD 60pU14 60pU16

60 60U20 60U18 60U16 60U16 60U14 200 300 300U16 400 600 600U16 800 1000 1000U16 2000 2000U16 Wzwyż WzwyżU16 Tyczka TyczkaU16 W dal W dalU16 WieloskokU16 Kula KulaU20 KulaU18 KulaU16 KulaU16 KulaU14 kula 60p 60pU20 60pU18 60pU16

DZIEŃ 1
2023-01-14


11:00  60 m pł (76.2/8.00) K U14  [el]
11:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ A]
11:00  Wieloskok K U16 
11:00  Wieloskok M U16 
11:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
11:00  Pchnięcie kulą K U16 ŁÓDŹ (3kg) 
11:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
11:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ A]
11:00  Skok o tyczce K U16 
11:10  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16 ŁÓDŹ  [el]
11:15  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [el]
11:25  60 metrów pł (76.2) K U18  [el]
11:35  60 metrów pł K U20  [el]
11:40  60 metrów pł K  [el]
11:45  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [el]
11:50  60 metrów pł (91.4) M U18  [el]
11:55  60 metrów pł (99.1) M U20  [el]
12:05  60 metrów pł M  [el]
12:05  Skok w dal K U16 
12:10  60 m pł (76.2/8.00) K U14  [F]
12:15  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16 ŁÓDŹ  [F]
12:20  60 metrów pł (76.2/8.00) K U16  [F]
12:25  60 metrów pł (76.2) K U18  [F]
12:30  60 metrów pł K U20  [F]
12:35  60 metrów pł K  [F]
12:35  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
12:35  Pchnięcie kulą M U16 ŁODŹ(5kg) 
12:35  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:40  60 metrów pł (91.4/8.90) M U16  [F]
12:45  60 metrów pł (91.4) M U18  [F]
12:50  60 metrów pł (99.1) M U20  [F]
12:55  60 metrów pł M  [F]
13:00  60 metrów K U14  [el]
13:20  60 metrów K U16 ŁÓDŹ  [el]
13:25  Skok w dal M U16 
13:35  60 metrów K U16  [el]
13:40  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
13:45  60 metrów K U18  [el]
13:55  60 metrów K U20  [el]
14:05  60 metrów K  [el]
14:10  60 metrów M U14  [el]
14:20  60 metrów M U16 ŁÓDŹ  [el]
14:35  60 metrów M U16  [el]
14:40  60 metrów M U18  [el]
14:50  60 metrów M U20  [el]
14:55  Skok w dal K 
14:55  Pchnięcie kulą K U20 (4kg) 
14:55  Pchnięcie kulą K (4kg) 
15:00  60 metrów M  [el]
15:00  Skok o tyczce K  [FINAŁ B]
15:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ B]
15:10  60 metrów K U14  [F]
15:12  60 metrów K U16 ŁÓDŹ  [F]
15:15  60 metrów K U16  [F]
15:17  60 metrów K U18  [F]
15:20  60 metrów K U20  [F]
15:22  60 metrów K  [F]
15:25  60 metrów M U14  [F]
15:27  60 metrów M U16 ŁÓDŹ  [F]
15:30  60 metrów M U16  [F]
15:32  60 metrów M U18  [F]
15:35  60 metrów M U20  [F]
15:37  60 metrów M  [F]
16:00  300 metrów K U16  [s]
16:00  Skok wzwyż kobiet 
16:00  Skok o tyczce M U16 
16:00  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
16:00  Skok wzwyż K U16 
16:15  300 metrów M U16  [s]
16:25  600 metrów K U16  [s]
16:35  600 metrów M U16  [s]
16:40  1000 metrów K U16  [s]
16:40  Skok w dal M 
16:45  1000 metrów M U16  [s]
16:45  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
16:45  Pchnięcie kulą Masters M50 (6kg) 
16:50  2000 metrów K U16  [s]
16:55  2000 metrów M U16  [s]
16:55  2000 metrów M  [s]
17:00  200 metrów K  [s]
18:00  Skok o tyczce M  [FINAŁ C]
18:10  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
18:20  200 metrów M  [s]
18:20  Skok wzwyż M 
18:20  Skok wzwyż M U16 
19:10  300 metrów K  [s]
19:45  300 metrów M  [s]
20:25  400 metrów K  [s]
20:40  400 metrów M  [s]
21:00  600 metrów K  [s]
21:10  600 metrów M  [s]
21:20  800 metrów K  [s]
21:25  800 metrów mężczyzn  [s]
21:30  1000 metrów K  [s]
21:45  1000 metrów M  [s]
Kwalifikacje: 8 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-01-14 11:07:53
60 m pł (76.2/8.00) K U14 - elim 1 Planowany START: 2023-01-14 11:00 WYSTARTOWANO: 11:01:37
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 156 KARYŚ Hanna 2010-06-23 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 10.09 q 1
2 6 84 WALESIAK Julia 2010-12-16 RK Athletics Warszawa (MZ) 11.67 q 3
3 5 106 GREMBLEWSKA Gabriela 2011-12-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 12.95 q 5
4 3 59 PACZEŚNIAK Zuzanna 2010-10-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 14.38 q 7
2 102 ZGRAJA Natalia 2011-07-04 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) DNS
7 345 KRÓLAK Karolina 2011-08-03 UKS Otrębusy (MZ) DNS

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.0236731 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3