Mistrzostwa Małopolski w Wielobojach U12-U14-U16 2024, mityng LDK!
KRAKÓW, 26.05.2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-05-29 00:13:50
0 2dl8
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U12 100U16 100U14 100 p.pal U14 p.pal U12 200 300 300U16 300U14 300 U12 600U16 600U14 600U12 800 1000U16 80pU16 100p 300p 300pU16 WzwyżU16 WzwyżU14 wzwyż U12 W dal W dalU16 Kula KulaU16 Dysk DyskU16 Oszczep OszczepU16 W dal strefaU14 W dal strefaU12 5-bójU16 80 wzwyz kula w dal 600

60U12 100U16 100U14 100 p.pal U14 p.pal U12 200 300 300U16 300U14 300 U12 600U16 600U12 800 1000U16 1000U14 110U20 110U18 110U16 Wzwyż WzwyżU16 WzwyżU14 wzwyż U12 W dal W dalU16 KulaU18 KulaU16 DyskU18 DyskU16 OszczepU18 OszczepU16 W dal strefaWzwyżU14 W dal strefaU12 5-bójU16 110 w dal kula wzwyż 1000

DZIEŃ 1
2024-05-26


11:00  80 m pł K U16 (5bój)  [s]
11:00  Skok w dal K U16 
11:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
11:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
11:00  Skok w dal K 
11:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
11:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
11:00  Skok wzwyż M U12 
11:00  Skok wzwyż K U12 
11:05  80 metrów pł K U16  [s]
11:15  100 m pł kobiet  [s]
11:25  110 m pł M U16 (5bój)  [s]
11:30  110 metrów pł M U20 (99.1)  [s]
11:30  110 metrów pł M U18 (91.4)  [s]
11:30  110 metrów pł M U16 (91.4)  [s]
11:40  Skok wzwyż K U16 (5bój) 
11:40  60 metrów K U12  [s]
12:00  Skok wzwyż M U16 (5bój) 
12:10  60 metrów M U12  [s]
12:30  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
12:30  Skok wzwyż M U14 
12:30  Skok wzwyż K U14 
12:30  Rzut oszczepem K U16 (500) 
12:30  Skok w dal ze strefy K U12 
12:30  Rzut oszczepem K (600) 
12:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:35  100 metrów K U16  [s]
12:50  100 metrów K (PK)  [s]
13:00  100 metrów K U14  [s]
13:30  Skok wzwyż M 
13:30  Skok wzwyż M U16 
13:30  Skok wzwyż K U16 
13:30  Skok w dal ze strefy M U12 
13:50  100 metrów M U14  [s]
14:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) (5bój) 
14:15  100 metrów M (PK)  [s]
14:30  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) (5bój) 
14:30  100 metrów M U16  [s]
14:30  Rzut piłeczką palantową K U14 
14:30  Skok w dal ze strefy K U14 
14:30  Rzut piłeczką palantową K (150) U12 
14:45  600 metrów K U12  [s]
14:50  600 metrów K U14  [s]
14:55  600 metrów K U16  [s]
15:00  600 metrów M U12  [s]
15:00  Rzut piłeczką palantową M (150) U12 
15:00  Rzut piłeczką palantową M U14 
15:10  600 metrów M U16  [s]
15:15  1000 metrów K U16  [s]
15:20  1000 metrów M U16  [s]
15:25  1000 metrów M U14  [s]
15:30  300 metrów pł kobiet  [s]
15:30  300 m ppł K U16  [s]
15:30  Skok w dal M 
15:30  Skok w dal M U16 
15:30  Skok w dal ze strefy M U14 
15:40  300 metrów K U12  [s]
15:50  300 metrów K U14  [s]
15:50  Rzut dyskiem M U18 (1.5kg) 
15:50  Rzut dyskiem K (1kg) 
15:50  Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg) 
15:50  Rzut dyskiem M U16 (1kg) 
16:10  300 metrów K U16  [s]
16:25  300 metrów K  [s]
16:30  300 metrów M U12  [s]
16:35  300 metrów M U14  [s]
16:40  Skok w dal K U16 (5bój) 
16:40  Skok w dal M U16 (5bój) 
16:40  300 metrów M U16  [s]
16:50  300 metrów M  [s]
16:55  800 metrów K  [s]
17:00  800 metrów mężczyzn  [s]
17:10  200 metrów K  [s]
17:15  200 metrów M  [s]
17:30  600 m K U16 (5bój)  [s]
17:35  1000 m M U16 (5bój)  [s]
17:40  Pięciobój M U16 
17:40  Pięciobój K U16 
 

Data aktualizacji: 2024-05-26 14:32:11
Skok w dal K U16 Planowany START: 2024-05-26 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:30:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 22 71 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków (MA) x
-0.2
5.03
-0.3
5.22
+0.4
4.98
-0.5
r
-1.9

5.22
+0.4
2 21 595 SAŁATA Sara 2010-04-29 MKS Tempo Kęty (MA) 4.94
-0.5
x
+0.4
x
+0.2
3.57
-0.5
x
-1.8
-
4.94
-0.5
3 20 91 PASIONEK Paulina 2010-02-16 SKS Kusy Kraków (MA) 4.38
-0.3
4.60
-1.3
4.61
-0.1
4.58
-0.4
4.45
-2.1
4.07
+0.1
4.61
-0.1
4 19 54 TERLECKA Aleksandra 2010-08-05 SKS Kusy Kraków (MA) 4.43
-1.3
4.34
-1.2
x
-0.3
4.35
-0.4
4.24
-1.0
4.39
-0.6
4.43
-1.3
5 16 63 LAMPA Karolina 2010-02-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 4.29
-1.6
4.22
-1.1
4.42
+0.3
3.98
-1.4
4.21
-1.1
x
-1.9
4.42
+0.3
SB
6 4 67 RYNDAK Aleksandra 2010-10-09 UKS Kobylanka (MA) 4.24
-0.4
3.98
-1.8
4.12
-0.8
4.39
-0.6
4.13
-1.9
4.36
-1.9
4.39
-0.6
7 11 326 KANIA Justyna 2010-03-07 WKS Wawel Kraków (MA) 2.96
-0.9
4.02
-1.3
4.30
+0.1
4.38
-1.5


4.38
-1.5
PB
8 13 170 KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia 2010-12-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 3.96
-0.5
3.99
-1.4
3.92
+0.4
4.12
-0.2
4.09
-1.5
4.11
-2.3
4.12
-0.2
9 1 735 CHWAŁA Emilia 2010-10-27 SKL Sucha Beskidzka (MA) x
+0.3
3.96
-0.2
3.81
-1.2



3.96
-0.2
10 5 47 KMAK Katarzyna 2010-04-29 LUKS Tytan Ropa (MA) x
-1.5
3.85
-1.1
x
-0.3



3.85
-1.1
11 14 186 FIGURSKA Wiktoria 2010-07-02 Kraków Athletics Team (MA) 3.69
-1.1
3.62
-0.5
3.82
+0.4



3.82
+0.4
12 7 9 KULA Oliwia 2009-04-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 3.55
-0.4
3.45
-0.5
3.82
+1.3



3.82
+1.3
PB
13 12 99 SOBCZYK Nikola 2010-10-02 SKS Kusy Kraków (MA) x
-0.4
3.79
-1.4
3.71
-0.9



3.79
-1.4
14 3 226 PANASIUK Agata 2009-10-18 MUKS ILKUS Olkusz (MA) 3.67
-1.4
3.37
-1.1
3.73
-0.3



3.73
-0.3
15 9 287 TRZOP Emilia 2010-06-28 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 2.20
-1.1
3.43
-1.4
x
+1.6



3.43
-1.4
16 6 33 PIERZCHAŁA Natalia 2010-05-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 3.01
-0.6
3.18
-0.5
3.32
-0.5



3.32
-0.5
PB
17 8 108 ZWALIŃSKA Julia 2010-12-04 SKS Kusy Kraków (MA) 3.26
-1.8
3.08
-1.5
3.19
+1.8



3.26
-1.8
18 10 110 DRAGAN Marta 2010-03-11 SKS Kusy Kraków (MA) x
-1.4
3.14
-0.8
3.24
+1.2



3.24
+1.2
19 2 202 BOGDANIK Milena 2010-11-05 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 2.50
0.0
2.52
-0.4
2.57
+0.3



2.57
+0.3
17 713 BURNS Larysa 2009-07-13 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) X
x
x



NM
15 64 KORPET Małgorzata 2009-11-11 SKS Kusy Kraków (MA)





DNS
18 352 SENDEREK Zofia 2009-04-21 WKS Wawel Kraków (MA)





DNS

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.4211152 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3