Mistrzostwa Woj.Warmińsko-Mazurskiego LDK! 1.Memoriał Wiesława Czerniakowskiego
OLECKO, 13.06.2021
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-15 00:52:20
0 26f4
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100U16 100U14 100 200 300U16 300U14 400 600U16 1000U14 600U12 WzwyżU16 W dalU16 W dal strefa W dal strefa WieloskokU16 KulaU16 KulaU14 OszczepU16 ppal 80pU16 300pU16 1000prz 4x200U16 4x200U12+U14

60 100U16 100U14 100 200 300U16 300U14 400 600U16 600U12 1000U14 W dalU16 W dal strefaU12 W dal strefaU14 WieloskokU16 KulaU16 kulaU14-4kg ppal OszczepU16 300pU16 1000prz 4x200U16 4x200U12+U14

DZIEŃ 1
2021-06-13


12:00  300 m ppł K U16  [s]
12:00  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
12:00  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
12:00  Skok wzwyż K U16 
12:03  300 m ppł M U16  [s]
12:10  80 metrów pł K U16  [s]
12:15  60 metrów dziewcząt  [el]
12:27  60 metrów chłopców  [el]
12:35  100 metrów K U16  [el]
12:35  Skok w dal ze strefy K U12 
12:50  100 metrów M U16  [el]
12:50  Skok w dal ze strefy M U12 
12:50  Rzut piłeczką palantową M 
12:50  Rzut piłeczką palantową K 
12:55  100 metrów K U14  [el]
12:55  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
12:55  Pchnięcie kulą chłopców (4kg) 
13:20  100 metrów M U14  [el]
13:30  100 metrów K  [s]
13:38  100 metrów M  [s]
13:50  100 metrów K U16  [F]
13:55  100 metrów M U16  [F]
14:00  100 metrów K U14  [F]
14:05  100 metrów M U14  [F]
14:05  Skok w dal K U16 
14:15  60 metrów dziewcząt  [F]
14:20  60 metrów chłopców  [F]
14:25  400 metrów kobiet  [s]
14:25  Skok w dal ze strefy K U14 
14:28  400 metrów mężczyzn  [s]
14:40  600 metrów K U16  [s]
14:40  Skok w dal M U16 
14:48  600 metrów M U16  [s]
14:58  600 metrów K U12  [s]
15:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
15:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
15:05  600 metrów M U12  [s]
15:15  1000 metrów K U14  [s]
15:25  1000 metrów M U14  [s]
15:35  1000 m przeszkody K U16  [s]
15:45  1000 m przeszkody M U16  [s]
15:45  Skok w dal ze strefy M U14 
16:00  300 metrów K U16  [s]
16:00  Wieloskok K U16 
16:00  Wieloskok M U16 
16:15  300 metrów M U16  [s]
16:25  300 metrów K U14  [s]
16:40  300 metrów M U14  [s]
16:50  200 metrów kobiet  [s]
17:00  200 metrów mężczyzn  [s]
17:15  4x200 metrów K U16  [s]
17:23  4x200 metrów M U16  [s]
17:30  4x200 metrów kobiet  [s]
17:42  4x200 metrów mężczyzn  [s]
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-13 12:55:30
300 m ppł K U16 - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-13 12:00 WYSTARTOWANO: 12:00:00
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 21
SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz (WN) 50.48 1
2 5 15
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 51.81 PB 2
3 3 44
WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 52.58 PB 3
4 4 176
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk (WN) 52.73 4

© by Pilar 2013-2021          Generowanie strony 0.1770079 s. | 768 kilobytes