Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2023 (MAZ-WMZ)
WARSZAWA, 25.03.2023
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-03-25 19:33:54
0 1q05
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

1500prz 2500prz

2000prz 3000prz

DZIEŃ 1
2023-03-25


13:00  1.5 km przełaje młodziczki 
13:15  2 km przełaje młodzicy 
13:30  2.5 km przełaje młodziczki 
13:45  3 km przełaje młodzicy 
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2023-03-25 19:33:54
1.5 km przełaje młodziczki Planowany START: 2023-03-25 13:00 WYSTARTOWANO: 13:15:00
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 111 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz (WN) 5.42 1
2 9 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 UKS Filipides Teresin (MZ) 5.47 2
3 2 KALINOWSKA Marta 2009-04-20 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 5.56 3
4 11 WACŁAWCZYK Barbara 2009-08-12 UKS Diamond Athletics Białołęka (MZ) 6.05 4
5 12 NIEWIADOMSKA Magda 2008-03-04 LKS Mazowsze Teresin (MZ) 6.08 5
6 35 WOJEŃSKA Aleksandra 2008-05-14 KS AZS UWM Olsztyn 6.09 6
7 156 RANDZIO Oliwia 2009-06-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 6.10 7
8 795 PAWLUSIEWICZ Alicja 2009-11-06 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 6.15 8
9 7 RUDAK Zofia 2008-09-08 MLKS Ostróda (WN) 6.25 9
10 908 WRÓBLEWSKA Michalina 2009-02-25 KS Czempion Warszawa (MZ) 6.26 10
11 36 KAZUBSKA Aleksandra 2008-06-09 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 6.27 11
12 200 MAŁECKA Karina 2009-10-14 LKS Osuchów (MZ) 6.27 12
13 772 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ) 6.33 13
14 21 SIECIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 CSiR Susz (WN) 6.41 14
15 114 GRZONEK Pola 2008-03-26 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ) 7.01 15
16 1 LIPIŃSKA Oliwia 2009-03-06 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 7.02 16
17 124 LISTOPADZKA Anna 2008-06-04 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ) 7.03 17
18 63 SENDROWSKA Laura 2008-06-14 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 7.03 18
19 244 ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 7.15 19
20 800 BŁASZCZAK Milena 2009-10-08 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 7.21 20
21 22 KOCHALSKA Julia 2009-07-10 CSiR Susz (WN) 7.29 21
22 17 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz (WN) 7.39 22
23 300 REDA Oliwia 2009-06-23 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ) 7.45 23
24 247 GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 7.56 24
25 211 PERZANOWSKA Lena 2008-12-17 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 8.24 25
26 77 KREPS Maja 2008-01-18 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 8.25 26
27 4 GUMIŃSKA Weronika 2009-07-17 UKS Filipides Teresin (MZ) 8.26 27

© by Pilar 2013-2023          Generowanie strony 0.1827579 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3