Mistrzostwa Okręgu POMOZLA U12 i U14 2022
GDAŃSK, 22.05.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-24 12:54:23
0 19n6
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60U14 60U12K Ppal 300U14 300 600U14 600U12 4x6XU16 szwed 4x1U16 4x1U14 4x1U12 WzwyżU14 wzwyż W dal strefaU14 wdalU12 Kula

60U14 60 ppal 300U14 300 1000m M U14 1000 m M U12 szwed 4x100U16 4x100m M U14 4x100m M U12 WzwyżU14 W dalU14 wdal kula

DZIEŃ 1
2022-05-22


11:00  Skok w dal MU12 
11:00  60 metrów K U14  [s]
11:00  Rzut piłeczką palantową (150) K U12 
11:00  Skok wzwyż M U14  [F]
11:00  Skok wzwyż M U14  [Gr. A]
12:00  60 metrów U12K  [s]
12:15  Skok w dal M U14 
12:30    [Gr. A]
12:30  Rzut piłeczką palantową M U12 
12:30  60 metrów U12 M  [s]
13:00  Skok wzwyż K U14 
13:00  60 metrów M U14  [s]
13:00  Skok wzwyż K U12 
13:20  600 metrów K U14  [s]
13:30  Pchnięcie kulą chłopców (4kg) 
13:30  Skok w dal K U12 
14:00  600 metrów K U12  [s]
14:20  1000 metrów M U14  [s]
14:30  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
14:30  1000 metrów M U12  [s]
15:00  300 metrów K U14  [s]
15:10  Skok w dal U14 
15:20  300 metrów U12K  [s]
15:40  300 metrów M U14  [s]
16:10  300 metrów U12 M  [s]
16:30  4x100 metrów K U14  [s]
16:30  4x100 metrów K U12  [s]
16:30  4x100 metrów K U16  [s]
16:50  4x100 metrów M U16  [s]
16:50  4x100 metrów M U12  [s]
16:50  4x100 metrów M U14  [s]
17:10  Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) kobiet  [s]
17:30  Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) mężczyzn  [s]
17:40  4x600 metrów Mix U16  [s]
 

Data aktualizacji: 2022-05-22 12:16:08
Skok w dal MU12 Planowany START: 2022-05-22 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:40:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV wynik inf
1 19 2 DOMALEWSKI Jan 2011-01-22 Olimpia Osowa Gdańsk (PM) 4.05
+0.8
3.80
+0.7
3.59
-1.0
X
-0.2
4.05
+0.8
2 3 696 MARTYŚ Oskar 2011-11-20 MKS GALA Gdańsk (PM) 3.97
-0.8
3.83
+1.3
4.01
+1.3
3.89
+0.7
4.01
+1.3
3 5 738 GOŁASZEWSKI Igor 2011-03-19 AML Słupsk (PM) 3.85
-0.6
3.75
+0.5
3.82
+0.3
3.65
+0.4
3.85
-0.6
4 18 86 WARGOWSKI Jan 2011-03-14 UKS Jedynka Reda (PM) 3.47
+1.4
3.39
+0.5
3.43
-0.8
3.68
+0.3
3.68
+0.3
5 13 703 ADAMIK Maksymilian 2011-06-23 MKS GALA Gdańsk (PM) 3.59
-0.5
3.51
+2.1
3.48
+0.6
3.33
+0.2
3.59
-0.5
6 7 92 STARKO Aron 2011-02-20 UKS Jedynka Reda (PM) 3.39
-2.4
3.54
+1.7
3.34
-1.2
X
-1.2
3.54
+1.7
7 8 11 SIKORSKI Tymon 2011-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 3.45
+1.1
3.28
-1.1
X
+1.2
3.42
-1.6
3.45
+1.1
8 9 89 MEJ Wojciech 2012-04-14 UKS Jedynka Reda (PM) 3.43
+1.0
3.45
-0.9
3.27
-1.1
3.13
-1.2
3.45
-0.9
9 14 704 RAJSKI Aleksander 2011-03-14 MKS GALA Gdańsk (PM) 3.40
+1.9
3.03
+1.8
X
-0.2
2.83
+0.2
3.40
+1.9
10 17 403 WIŚNIEWSKI Adam 2013-09-23 MKL Toruń (KP) 3.39
-0.2
3.01
+0.1
3.07
+0.2
X
+0.1
3.39
-0.2
PK
11 4 694 KRAWCZAK Jakub 2011-01-10 MKS GALA Gdańsk (PM) X
+0.1
3.01
+0.3
3.25
+0.7
3.19
-0.3
3.25
+0.7
12 12 74 GOMUŁKA Mateusz 2011-06-22 UKS Jedynka Reda (PM) X
-0.1
3.17
+0.4
X
+1.0
2.98
-1.3
3.17
+0.4
13 11 84 KOWALSKI Tomasz 2012-10-06 UKS Jedynka Reda (PM) 2.87
-0.8
2.98
+1.0
2.82
+1.2
X
+1.2
2.98
+1.0
14 10 WRÓBEL Bartosz 2012-08-15 AML Słupsk (PM) 2.93
-1.4
2.36
+1.2
2.98
-0.7
2.00
+4.0
2.98
-0.7
15 1 81 KOWALSKI Dariusz 2012-10-06 UKS Jedynka Reda (PM) 2.85
+2.0
2.94
+1.1
2.58
+2.3
2.83
+1.1
2.94
+1.1
16 6 94 WIERCZYŃSKI Kuba 2011-10-21 UKS Jedynka Reda (PM) 2.92
-0.2
2.79
+1.0
X
+0.2
X
-0.1
2.92
-0.2
17 15 75 CZAPIŃSKI Marcel 2012-12-18 UKS Jedynka Reda (PM) 2.83
-0.5
2.56
-0.2
2.82
+1.6
X
-1.2
2.83
-0.5

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.1835151 s. | 768 kilobytes