Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20 2022
WARSZAWA, 21 - 22.05.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-22 20:33:51
0 18wp
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100U20 100U18 100U16 200 200U20 200U18 400 80pU14 600U14 600U12 800 1500 3000 100p 100pU18 300pU16 400p prz 4x1 4x1 4x4 5000ch Wzwyż WzwyżU14 Tyczka W dal W dalU18 Trójskok Kula KulaU18 Dysk Oszczep OszczepU18

100 100U20 100U18 100U16 200 200 200U18 400 600U14 800 1500 3000 110 110U20 110U18 300pU16 400p 400p 2000 prz 4x1 4x1 4x4 5000ch Wzwyż WzwyżU14 Tyczka W dal W dalU18 Trójskok Kula KulaU20 KulaU18 Dysk DyskU20 DyskU18 Oszczep OszczepU18

DZIEŃ 1
2022-05-21
DZIEŃ 2
2022-05-22


16:00  Skok w dal M U18 
16:00  Skok w dal M 
16:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
16:00  Pchnięcie kulą K (4kg) 
16:00  300 m ppł K U16  [s]
16:05  300 m ppł M U16  [s]
16:15  400 m pł kobiet  [s]
16:25  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
16:25  400 m ppł mężczyzn  [s]
16:25  400 metrów pł M U18 (84.0)  [s]
16:35  400 metrów K  [s]
16:50  400 metrów M  [s]
17:10  Skok wzwyż mężczyzn 
17:10  Skok wzwyż M U14 
17:10  Rzut oszczepem M (800) 
17:10  Skok w dal K 
17:10  Skok w dal K U18 
17:10  600 metrów K U12 
17:15  600 metrów K U14  [s]
17:20  600 metrów M U14  [s]
17:25  100 metrów K  [el]
17:25  100 metrów K U20  [el]
17:35  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
17:35  100 metrów K U18  [el]
17:45  100 metrów K U16  [el]
17:55  Rzut oszczepem K U18 (500) 
17:55  100 metrów M  [el]
18:00  100 metrów M U20  [el]
18:10  100 metrów M U18  [el]
18:20  100 metrów M U16  [el]
18:30  1500 metrów kobiet  [s]
18:35  Rzut oszczepem K (600) 
18:35  Pchnięcie kulą M (7.26kg) 
18:35  Pchnięcie kulą M U20 (6kg) 
18:35  1500 metrów mężczyzn  [s]
18:45  100 metrów K U20  [F]
18:50  100 metrów K  [F]
18:53  100 metrów K U18  [F B]
18:54  100 metrów K U16  [F]
18:55  100 metrów M  [F]
19:00  100 metrów M U20  [F]
19:05  100 metrów M U18  [F A]
19:10  100 metrów M U16  [F]
 

Data aktualizacji: 2022-05-22 14:46:24
Skok w dal M U18 Planowany START: 2022-05-21 16:00 ZAKOŃCZENIE: 17:04:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 12 19 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 GKS Wilga Garwolin (MZ)





7.09
3.7
2 11 69 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ)





6.62
3.4
3 5 215 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ)





6.39
3.2
4 1 946 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom (MZ)





6.27
1.6
PB
5 13 5 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock (MZ)





6.00
5.2
6 10 3 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ)





5.75
-0.3
7 4 22 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock (MZ)





5.52
1.6
8 2 17 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock (MZ)





5.26
1.6
8 6 976 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa (MZ)





5.49
3.6
9 7 822 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa (MZ)





5.09
3.0
10 8 292 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ)





5.02
2.1
11 9 511 RACHWAŁ Alex 2006-12-27 UKS Młodzik Warszawa (MZ)





4.96
3.7
12 3 23 LEWICKI Jakub 2006-09-02 MLKL Płock (MZ)





4.70
0.3

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.2363088 s. | 768 kilobytes