XXX Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych
ŁÓDŹ, 15-16 czerwca 2024
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-17 21:05:41
0 0i4k
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

30009 30010 30011 60009 60010 60011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

100009 100010 100011 30009 30010 30011 6009 6010 6011 kula09 RPP09 RPP10 RPP11 SWD09 SWD10 SWD11 SWZ09 SWZ10 SWZ11

DZIEŃ 1
2024-06-15
DZIEŃ 2
2024-06-16


11:00  600 m dziewcząt 2013 i młodsze  [s]
11:00  Skok wzwyż dziewcząt 2013 i młodsze 
11:30  600 m dziewcząt 2012  [s]
12:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2013 i młodsze  [Gr. A]
12:00  Skok w dal dziewcząt 2013 i młodsze  [Gr. A]
12:00  600 m dziewcząt 2011  [s]
12:30  60 m dziewcząt 2013 i młodsze  [el]
13:00  Skok w dal chłopców 2013 i młodsi  [Gr. A]
13:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2013 i młodsi  [Gr. A]
13:00  60 m chłopców 2013 i młodsi  [el]
13:00  Skok wzwyż chłopców 2013 i młodsi 
13:30  300 m dziewcząt 2013 i młodsze  [el]
14:00  300 m chłopców 2013 i młodsi  [el]
14:30  60 m dziewcząt 2012  [el]
15:00  Skok w dal dziewcząt 2012  [Gr. A]
15:00  Skok wzwyż dziewcząt 2012  [Gr. A]
15:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2012  [Gr. A]
15:00  60 m chłopców 2012  [el]
15:30  300 m dziewcząt 2012  [el]
16:00  Skok wzwyż chłopców 2012  [Gr. A]
16:00  Skok w dal chłopców 2012  [Gr. A]
16:00  Rzut piłeczką palantową Ch2012  [Gr. A]
16:00  300 m chłopców 2012  [el]
16:30  60 m dziewcząt 2011  [el]
17:00  Skok wzwyż dziewcząt 2011  [Gr. A]
17:00  Skok w dal dziewcząt 2011  [Gr. A]
17:00  Rzut piłeczką palantową Dz 2011  [Gr. A]
17:00  60 m chłopców 2011  [el]
17:30  300 m dziewcząt 2011  [el]
18:00  Skok wzwyż chłopców 2011  [Gr. A]
18:00  Skok w dal chłopców 2011  [Gr. A]
18:00  Rzut piłeczką palantową Ch 2011  [Gr. A]
18:00  300 m chłopców 2011  [el]
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-17 20:38:12
Skok wzwyż dziewcząt 2013 i młodsze Planowany START: 2024-06-15 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:58:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 105 115 120 125 130 135 wynik inf rank
1 21 65 WESOŁOWSKA Wiktoria 2013-01-01 Białe Błota o o o o xo xxx 1.30 1
2 10 1470 KURYŁO Blanka 2013-01-01 Suwałki o o o xxo xxo xxx 1.30 2
3 18 1321 CIESIELSKA Agata 2013-01-01 Skórcz o o o o xxx 1.25 3
4 19 32 MOLO Ewa 2013-01-01 Bełchatów o o xo xxo xxx 1.25 4
5 1 656 SKOWROŃSKA Katarzyna 2013-01-01 Łowicz o o o xxx 1.20 5
5 11 1516 BIELEWICZ Zuzanna 2013-01-01 Sztum o o o xxx 1.20 5
5 13 1198 MACIEJEWSKA Aneta 2013-01-01 Sadki/Nakło o o o xxx 1.20 5
8 15 1576 BEJNAROWICZ Agata 2013-01-01 Tczew o xo o xxx 1.20 8
9 7 554 KURZAWA Lena 2013-01-01 Kutno o o xo xxx 1.20 9
10 12 1109 WINNIEWSKA Alicja 2013-01-01 Pułtusk o o xxo xxx 1.20 10
11 2 658 URBANEK Wiktoria 2013-01-01 Łowicz o o xxx 1.15 11
11 8 844 ANDRASZAK Maja 2013-01-01 Ostrów Wlkp o o xxx 1.15 11
11 9 876 RYŚ Aleksandra 2014-01-01 Ostrów Wlkp o o xxx 1.15 11
11 17 26 HAŁACZKIEWICZ Lena 2013-01-01 Bełchatów o o xxx 1.15 11
15 3 195 DZIENDZIKOWSKA Anna 2013-01-01 Brwinów o xx 1.05 15
15 4 1095 ROGULSKA Zofia 2013-01-01 Pułtusk o xx 1.05 15
15 5 1604 NOETZEL Agnieszka 2013-01-01 Tczew o xx 1.05 15
15 6 328 TOMASIK Zuzanna 2013-01-01 Chełm o xx 1.05 15
15 16 1249 RYTEL Zuzanna 2014-01-01 Siedlce o xx 1.05 15
14 1256 ŚWINIARSKA Zofia 2013-01-01 Siedlce xx NM
20 883 WACHOWIAK Barbara 2014-01-01 Ostrów Wlkp DNS

© by Pilar 2013-2024          Generowanie strony 0.215817 s. | 768 kilobytes

Live1 Live2 Live3