2. Memoriał Wiesława Czerniakowskiego. Mistrzostwa woj. LDK! U12, U14, U16
OLSZTYN, 29.05.2022
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-05-31 12:33:01
0 010y
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

4x200U12 60U12 100U16 100U14 100pk p.pal.U12 200K 300K 300U16 300U14 300U12 400OPEN 80pU14 600U16 600U12 4x200U16 4x200U14 1000U14 80pU16 300pU16 1000prz WzwyżU16 WzwyżU14 W dalU16 WieloskokU16 KulaU18 KulaU16 KulaU14 OszczepU18 OszczepU16 W dal strefaU14 W dal strefaU12

4x200U14 4x200U12 60U12 100U16 100U14 100pk p.pal.U12 200M 300M 300U16 300U14 300U12 400OPEN 600U16 600U12 4x200U16 1000U14 100pU14 300pU16 1000prz WzwyżU14 W dalU16 WieloskokU16 KulaU18 KulaU16 kulaU14 OszczepU18 OszczepU16 W dal strefaU14 W dalU12

DZIEŃ 1
2022-05-29


11:30  60 metrów dziewcząt  [s]
11:50  Rzut piłeczką palantową K (150) U12 
11:50  Skok w dal ze strefy K U12 
11:50  60 metrów chłopców  [s]
12:00  Rzut piłeczką palantową M (150) U12 
12:05  600 metrów K U12  [s]
12:15  600 metrów chłopców  [s]
12:15  Skok w dal ze strefy M U12 
12:25  300 metrów dziewcząt  [s]
12:35  300 metrów chłopców  [s]
12:55  300 m ppł K U16  [s]
12:57  300 m ppł M U16  [s]
13:00  Rzut oszczepem K U18 (500) 
13:00  Rzut oszczepem K U16 (500) 
13:00  Skok wzwyż K U14 
13:00  Rzut oszczepem M U18 (700) 
13:00  Rzut oszczepem M U16 (600) 
13:00  Skok wzwyż M U14 
13:05  Pchnięcie kulą K U14 (2kg) 
13:10  80 metrów pł K U14  [s]
13:15  80 metrów pł K U16  [s]
13:25  100 m pł M U14  [s]
13:35  4x200 metrów K U12  [s]
13:40  4x200 metrów M U12  [s]
13:45  Skok w dal ze strefy M U14 
13:50  100 metrów K U16  [s]
13:50  Skok w dal ze strefy K U14 
14:10  100 metrów K U14  [s]
14:20  Skok wzwyż K U16 
14:25  Pchnięcie kulą K U18 (3kg) 
14:25  Pchnięcie kulą K U16 (3kg) 
14:40  100 metrów M U16  [s]
14:50  100 metrów M U14  [s]
15:10  100 metrów K (PK)  [s]
15:15  100 metrów M (PK)  [s]
15:25  600 metrów K U16  [s]
15:30  Wieloskok K U16 
15:30  Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 
15:30  Wieloskok M U16 
15:35  600 metrów M U16  [s]
15:45  300 metrów K U16  [s]
15:55  300 metrów K U14  [s]
16:15  Pchnięcie kulą M U18 (5kg) 
16:15  Pchnięcie kulą M U16 (5kg) 
16:15  300 metrów M U16  [s]
16:20  300 metrów M U14  [s]
16:30  300 metrów kobiet  [s]
16:33  300 metrów M  [s]
16:45  1000 metrów K U14  [s]
16:55  1000 metrów M U14  [s]
17:00  Skok w dal M U16 
17:05  1000 m przeszkody K U16  [s]
17:15  1000 m przeszkody M U16  [s]
17:25  200 metrów kobiet  [s]
17:30  Skok w dal K U16 
17:30  200 metrów mężczyzn  [s]
17:40  400 metrów K  [s]
17:43  400 metrów M  [s]
18:00  4x200 metrów K U16  [s]
18:10  4x200 metrów M U16  [s]
18:15  4x200 metrów K U14  [s]
18:25  4x200 metrów M U14  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-05-29 12:29:23
60 metrów dziewcząt - Bieg 1 Planowany START: 2022-05-29 11:30 WYSTARTOWANO: 11:30:00
-0.0
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 23 GRABOWSKA Amelia 2011-03-07 GUKS Asy Dywity (WN) 9.37 PB 1
2 3 180 KWIATKOWSKA Aleksandra 2011-07-06 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.52 PB 2
3 5 196 DASZKIEWICZ Zuzanna 2011-06-05 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.56 PB 3
4 6 11 MARKIEWICZ Amelia 2011-05-05 GUKS Asy Dywity (WN) 9.61 5
5 2 13 NARWOJSZ Natalia 2011-05-02 UKS Atos Woźnice (WN) 9.71 PB 7
6 7 191 SIENKIEWICZ Julia 2012-03-01 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 9.78 8
7 8 11 SIKORSKA Izabela 2011-03-15 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 9.88 PB 10
8 1 187 BURAS Julia 2011-01-07 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn (WN) 10.02 PB 15

© by Pilar 2013-2022          Generowanie strony 0.2642899 s. | 768 kilobytes